ambassador-hero-sam-trickett

partypoker képernyőnév: SamTrickett

Az Egyesült Királyságban született Sam egy pusztító térdsérülés miatt csúszott le egy ígéretes futballkarrierről, de ha egy ajtó bezárul, egy másik kinyílik – és micsoda életpálya következett ezután... Sam Angliában minden idők első számú pénznyerője és az élő verseny nyertesek top 10-jében is ott van. A talán leghíresebb szereplése a 2012-ben debütáló Big One for One Drop versenyen szerzett második helye volt Antonio Esfandiari mögött, amiért több mint 10 millió dollár nyereményt zsebelt be. Nem rossz díjazás egy második helyért.

Sam élő pénznyereményének több mint fele hihetetlen módon ebből az elképesztő nyereményből adódik; lenyűgöző pályafutása során ebből adódóan több mint 20 millió dollárt nyert (eddig). Eredményei a híres brit Dusk Till Dawn pókerklubban csúcsosodtak ki 2013-ban a Trickett teremben, amely Nottingham és vonzáskörzete speciális helyének számít a magas tétes pókerjátékosok körében.

Sikerei ellenére Sam egyetlen pókerstratégiai könyvet sem olvasott, ami azt igazolja, hogy a természetes képességet egyszerűen semmi sem helyettesítheti.

Sam pókerstatisztikája idekattintván érhető el.