ambassador-hero-boris-becker

partypoker képernyőnév: Boris__Becker

Hol kezdjük? Boris Becker az egyik legjobban becsben tartott név teniszben, és jó okkal. 1985-ben Boris mindössze 17 évesen a legfiatalabb wimbledoni férfi bajnok lett, de ez csak a kezdet volt. A német profi játékos elképesztő 49 egyéni címet szerzett, amivel világ első lett, mielőtt kommentári pályára tért. Ő az egyetlen játékos, aki valaha megnyerte az ATP Tour döntőjét, a WCT döntőjét és a Grand Slam kupát.

Boris ugyanolyan ijesztő ellenfél az asztalok mellett is, mint egykor a teniszpályán volt; több mint 110.000 dollár pénznyereménye van élő versenyeken, beleértve a Devilfish Cup-on elért 13. helyet több mint 18.000$ értékben. Legnagyobb élő nyereményét a 2009-es Seventh Annual Five Star World Poker Classic-on jegyzi, ahol kicsivel több mint 40.000 dollárt söpört be 40. helyéért - mindössze három hellyel Liv Boeree és hattal a pókerlegenda Phil Ivey mögött.

Boris pókerstatisztikája idekattintván érhető el.